dimanche 16 août 2015

Need EVOLIO X6 ROM



Am un tel Evolio X6, i-am pus un soft mai bun, dar am pierdut accidental pe cel original. S-a stricat wifi-ul si as vrea sa-l duc la garantie, deci imi trebuie ROM-ul original. Ma puteti ajuta cu o backup de soft original? Este simplu de realizat. . Daca sunteti dispus, va rog sa-mi scrieti, ca sa va arat cum se face(daca este necesar). Pt cei care au acest model de telefon, un backup le poate fi util, in caz ca trebuie dus la garantie. Multumesc!



Aucun commentaire:

Enregistrer un commentaire