vendredi 31 juillet 2015

Upper beam notifications - (górna belka powiadomień)



Welcome

Is it possible in a clean sofcie GT-I8190N turn on the top bar of the letter N notifications when this function is NFC as it is in softach branded some operators, for example. T-Mobile ??

"Czy można w czystym sofcie GT-I8190N włączyć na górnej belce powiadomień literkę N podczas włączonej funkcji NFC tak jak jest to w softach brandowanych niektórych operatorów np. T-Mobile ??"



Aucun commentaire:

Enregistrer un commentaire